Jesteś w: O nas

BAU-TECHNIK badania i pomiary termowizyjne

Jesteśmy firmą od lat zajmującą się techniką pomiarową. Specjalizujemy się w pomiarach termowizyjnych w: budownictwie, energetyce, przemyśle i ciepłownictwie. Jako jedni z nielicznych w kraju uzyskaliśmy międzynarodowy certyfikat: ITC poświadczający najwyższe kwalifikacje zawodowe w zakresie technik termowizyjnych honorowany w ponad 80 krajach na świecie. Naszymi głównymi klientami są: osoby prywatne, wspólnoty mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, przemysł stoczniowy, zakłady przemysłowe i produkcyjne, inspektorzy budowlani, instytucje państwowe, biura architektoniczno projektowe, biegli rzeczoznawcy budowlani, laboratoria badawcze.

Nasze atuty: pomiary termowizyjne oraz dokumentację wykonujemy zgodnie aktualnie obowiązującymi normami: PN-EN. Dysponujemy odpowiednim przygotowaniem zawodowym, wieloletnim doświadczeniem w branży termowizyjnej, oraz specjalistyczny sprzęt pomiarowy. Opracowaliśmy ponad 700 ekspertyz i opinii termowizyjnych z dziedziny oszczędności energii. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy, jak i całego kraju.

Nasz sprzęt pomiarowy: dysponujemy kilkoma kamerami termowizyjnymi marki FLIR, które posiadają aktualne świadectwa wzorcowania, jak również inne przyrządy pomiarowe wykorzystywane w technice termowizyjnej. Pomiary wykonujemy w zakresie temperatur od: -20˚C do +1200˚C.

Nasze kwalifikacje zawodowe to: międzynarodowy certyfikat "Infrared Training Center" ITC, uprawnienia elektryczne, uprawnienia budowlane w specjalności: architektonicznej oraz konstrukcyjno-budowlanej wraz z aktualnym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej,  uprawnienia audytora energetycznego, poświadczenia bezpieczeństwa przemysłowego z dostępem do informacji niejawnej o klauzuli ściśle tajne, odbyte szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnej.